Poniedziałek - Czwartek: 8:00 - 16:30
Piątek: 8:00 - 14:00

Zakup abonamentu na aktualizację oprogramowania Fakt możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym złożeniu zamówienia w sklepie intenetowym dostępnym na stronie fakt.com.pl.

Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.

 • Nazwa: Zwiększenie Limitu Podmiotów - dla Biur Rachunkowych, zwiększenie o 10
  Cena brutto: 246.00 zł
  Cena netto: 200.00 zł
  Kategoria: Oprogramowanie
  Opis: Dopłata dla biur rachunkowych - zwiększenie liczby obsługiwanych podmiotów o 10 (w pakiecie podstawowym dla Biur Rachunkowych można prowadzić księgowość tylko dla 10 podmiotów).

  Wszystkie wersje programu sprzedawane są w wersjach jednostanowiskowych zabezpieczonych kluczem sprzętowym (pendrive), z możliwością rozszerzenia do wersji wielostanowiskowej. Produkt sprzedawany do użytku tylko dla firmy podanej w zamówieniu.Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Powyższe ceny są orientacyjne i mogą się zmieniać zależnie od indywidualnych warunków licencji.
Przerwa w aktualizacji nie może być dłuższa niż 24 miesiące. Po tym czasie należy zakupić nową licencję.
Nie obsługujemy odbiorów osobistych.

Masz wątpliwości?

Skontaktuj się z nami i omówimy wszelkie szczegóły.

O nas

Fakt

Firma Fakt powstała w roku 1992 w Gdyni. Od początku działalności nasza firma koncentruje się na tworzeniu pakietu oprogramowania finansowo-księgowego, wspierającego zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. W ramach naszej działalności prowadzimy szkolenia oraz doradztwo w zakresie oprogramowania produkowanego przez naszą firmę.

 

Kontakt


Fakt
81-552 Gdynia, ul. Wielkopolska 21/2

Tel: 58 622 66 00

E-mail: biuro@fakt.com.pl

Pracujemy w godzinach:
poniedziałek - czwartek: 8:00 - 16:30
piątek: 8:00 - 14:00

partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy partenrzy
Zamknij

Powiadomienie o danych cookie

Ta strona internetowa korzysta z danych cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Dowiedz się więcej