Poniedziałek - Czwartek: 8:00 - 16:30

Zakup abonamentu na aktualizację oprogramowania Fakt możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym złożeniu zamówienia w sklepie internetowym dostępnym na stronie fakt.com.pl.

Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.

 • Nazwa: Rozszerzenie o moduł Akcyza - Wyroby węglowe
  Cena brutto: 430,50 zł
  Cena netto: 350.00 zł
  Kategoria: Oprogramowanie
  Opis: Umożliwia obsługę sprzedaży wyrobów węglowych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, tworzenie dokumentów dostawy wyrobów węglowych, automatyczne obliczanie wysokości podatku akcyzowego i kwoty zwolnionej, przygotowanie i drukowanie gotowej deklaracji AKC-WW, drukowanie zestawienia miesięcznego dokumentów dostaw, ewidencjonowanie towarów akcyzowych, ewidencjonowanie kontrahentów zwolnionych z akcyzy, drukowanie świadectwa jakości paliw stałych.

  Rozszerzenia dostępne są tylko dla aktualnych (ważnych) licencji.Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Powyższe ceny są orientacyjne i mogą się zmieniać zależnie od indywidualnych warunków licencji.
Przerwa w aktualizacji nie może być dłuższa niż 24 miesiące. Po tym czasie należy zakupić nową licencję.
Nie obsługujemy odbiorów osobistych.

Masz wątpliwości?

Skontaktuj się z nami i omówimy wszelkie szczegóły.

Msgid:
NIP:

O nas

Fakt

Firma Fakt powstała w roku 1992 w Gdyni. Od początku działalności nasza firma koncentruje się na tworzeniu pakietu oprogramowania finansowo-księgowego, wspierającego zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. W ramach naszej działalności prowadzimy szkolenia oraz doradztwo w zakresie oprogramowania produkowanego przez naszą firmę.

 

Kontakt


Fakt
81-552 Gdynia, ul. Wielkopolska 21/2

Tel: 58 622 66 00

E-mail: biuro@fakt.com.pl

Pracujemy w godzinach:
poniedziałek - czwartek: 8:00 - 16:30

close img Zamknij

Powiadomienie o danych cookie

Ta strona internetowa korzysta z danych cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Dowiedz się więcej