problem z JPK FA

Pytania dotyczące problemów płacowych i księgowych dotyczących programu FAKT.

problem z JPK FA

Postprzez bizan » Pt 12 sty, 2018

pobrałam faktury sprzedaży od klienta który pracuje na subiekcie . Po sprawdzeniu rejestru sprzedaży okazało się że występuje różnica w wartości netto i vat i to nie mała. podczas importu nie jest wgrywany upust na towarze i stąd ta różnica. proszę o pomoc .
bizan
Gość

Re: problem z JPK FA

Postprzez Kamila Renk » N 14 sty, 2018

Proszę o przesłanie na nasz email serwis@fakt.com.pl pliku JPK_FA, który otrzymali Państwo od kontrahenta oraz archiwizacji bazy gdzie wczytano importowane dokumenty. Postaramy się pomóc.
Kamila Renk
Pracownik Fakt

Postprzez bizan » Wt 16 sty, 2018

Dzień dobry . 14 stycznia wysłałam maila do serwisu .Czy udało sie już coś zrobić w tej sprawie ?.
bizan
Gość

Postprzez Michał Karpiński » Wt 16 sty, 2018

Jeśli pojawią się jakiekolwiek informacje to poinformujemy o nich w wiadomość mailowej.
Michał Karpiński
Site Admin

Postprzez bizan » Pn 22 sty, 2018

Dzień dobry . Od 14.01.2018r. nie mam żadnej odpowiedzi ze strony serwisu pomimo wysłania kolejnego maila. zaczyna robić się nie ciekawie. Nie wiem czy jest coś robione w kwestii naprawienia błędu . U każdego podatnika są różnice . Nie jest uwzględniany upust. Tak się nie traktuje klienta . Proszę o konkretną odpowiedz .
bizan
Gość

Postprzez Michał Lietke » Pn 22 sty, 2018

Pani baza i plik JPK został sprawdzony, problem leży po stronie zaokrągleń wynikających z upustów na pozycjach faktur. Stosowna poprawka będzie dodana do programu najszybciej jak to możliwe.
Michał Lietke
Pracownik Fakt

Powrót do Problemy Księgowe oraz Kadrowo Płacowe