Drodzy Użytkownicy, informujemy, że po szczegółowej analizie RODO, podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego forum z dniem 25 maja 2018r.
Nie zapewniamy archiwizowania i przechowywania plików, komentarzy ani jakichkolwiek innych treści udostępnionych w serwisie.
Z dniem 25 maja 2018 r. wszystkie materiały zostaną automatycznie usunięte.

Przepraszamy za niedogodności związane z zamknięciem serwisu i liczymy na zrozumienie z Państwa strony.

Nie wyślemy JPK z Windows XP

Aktualności - Strona główna

Nie wyślemy JPK z Windows XP

Postprzez Michał Karpiński » Pt 19 maja, 2017

Do obsługi środowiska JPK Ministerstwo Finansów wykorzystuje platformę Microsoft Azure, w której system operacyjny Windows XP nie jest obecnie wspierany. W celu wysyłania plików JPK należy korzystać z nowszych systemów operacyjnych.

Przypominamy, że Ministerstwo Finansów dla Bramki systemu e-Deklaracje planuje wdrożenie wyższej wersji protokołu komunikacyjnego TLS (zmiany przewidziane są na dzień 01.07.2017r.). W związku z czym nie będzie możliwa komunikacja z systemem e-Deklaracje ze starszych i niewspieranych systemów operacyjnych Windows XP i Windows Vista. Wiadomość dostępna jest pod adresem:
http://www.finanse.mf.gov.pl/systemy-informatyczne/e-deklaracje/aktualnosci/-/asset_publisher/d3oA/content/wprowadzenie-protokolu-tls-1-2-w-srodowisku-testowym-systemu-e-deklaracje?redirect=http%3A%2F%2Fwww.finanse.mf.gov.pl%2Fsystemy-informatyczne%2Fe-deklaracje%2Faktualnosci%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_d3oA%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_d3oA_
Avatar użytkownika
Michał Karpiński
Site Admin
 
Posty: 293
Dołączył(a): Pn 06 sie, 2012

Powrót do Aktualności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość